Yükleniyor...

Kısaca biz

NETBOSS Bilişim Teknolojileri, bilişim sektöründe en güçlü ve hızlı alt yapı, müşteri memnuniyeti ve her konuda en hızlı çözüm üretme hedefi ile yola çıkmış yeni nesil bir bilişim şirketidir.

İletişim

kso sunucu

Kirala Senin Olsun (KSO) Sunucu

# CPU / CORE RAM DİSK İP TRAFİK SÖZLEŞME LOKASYON FİYAT
2x Xeon® X5670 / 12 core 24 thread 3,06 GHz 64GB DDR3 500GB SSD 5 Adet Sınırsız 24 Ay trlokasyon 2125₺ KİRALA

Özellikler

Fiziksel Özellik

İşletim Sistemleri

Tüm Linux tabanlı işletim sistemler (Ubuntu, Debian, Centos vb.), Windows 7, Windows 10 ve Windows Server işletim sistemlerinin desteğini sağlanmaktadır.

Fiziksel Özellik

Saldırı Koruma

Firewall sistemimiz ile fiziksel sunucu trafiğindeki normal olmayan akışlarda otomatik müdahale edilerek hizmetlerin saldırılardan tamamen güvende tutulması sağlanmaktadır.

Fiziksel Özellik

Gelişmiş Alt Yapı

En yüksek kullanım ve trafiklerde dahi sorunsuz deneyim sunan Juniper marka ekipmanlarımız sayesinde uptime ve stabilite garantimiz 99.8%'dir.

Fiziksel Özellik

7/24 Erişilebilir

Oluşabilecek her türlü internet üzerinden ulaşımı engelleyebilecek durumlarda ücretsiz olarak KVM veya entegre arayüz sistemleri (İLO,iDRAC..) ile erişim desteği.

Fiziksel Özellik

7/24 Teknik Destek

Müşteri paneli destek talebi bölümünden, WhatsApp hattımız ve birçok sosyal medya ve tartışma platformumuzdan 7/24 en kısa sürede destek alabilirsiniz.

Fiziksel Özellik

Donanım Desteği

Oluşabilecek her türlü fiziksel donanım arızasında (RAM, CPU, Disk, PSU arızası) müdahale yapılabilecek en kısa sürede yeni donanım ile değiştirme desteği.

Fiziksel Özellik

İP Adresi Tahsisi

Her türlü ihtiyaca uygun gerek tekil ip veya stok mevcut ise her sunucu başı en fazla /24 İP bloğu olarak verilebilir ücretli tahsis desteğimiz mevcuttur.

Fiziksel Özellik

Sürekli Yurtdışı + Yurtiçi Koruma

Üst seviye en güçlü güvenlik duvarı sistemler, Voxility ve birçok bertaraf hizmeti ücretli olarak tahsis edilebilmektedir. Bilgi alınız.

Fiziksel Özellik

Yedekleme Hizmeti

Fiziksel sunucu verilerinin tamamının yedeklenip gerektiği taktirde geri yüklenmesini sağlayacak üst seviye yedekleme hizmeti. Şehirler arası veri yedekleme, istenilirse yurt dışında yedekleme hizmeti.

Fiziksel Özellik

Kurulum Desteği

Herhangi bir işletim sisteminin belirtilen ayarlarda ve istenilen hizmetlerle kurulma ve sorunsuz şekilde teslim edilmesi hizmeti.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fiziksel donanım kaynaklarının (cpu,ram,disk) size ait olduğu bir makinadır. İstenilen işletim sistemini veya uygulamayı kurup üzerinde faaliyetler yürütebilirsiniz. Sözleşme süresi sonunda, sonuncu aylık ödeme ödendiğinde sunucu donanımları ile beraber sizin olur. Veri merkezimizden gelip alabilir, kargo yaptırabilir veya barındırma paketlerimizden yararlanarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her sunucu için 100MB/s upload-download ve sınırsız trafikli paylaşımsız internet erişimimiz mevcuttur. Her sunucu için port hızımız 1GB/s olarak verilmektedir, anlık kullanım içindir, sürekli aşımlarda port hızı 100MB/s'de limitlendirilir.

İnternet alt yapımız Türkiye'de bulunan birçok ISS şirketinin alt yapıları ve jeneratörler ile yedeklidir. 99.8% Uptime garantimiz mevcuttur.

Sunucularımız Bursa DGN Veri Merkezindeki özel alanımızda bulunmaktadır. İstek olduğu taktirde İstanbul, Antalya ve Isparta illerimizdede hizmet sağlanılabilir.

Her fiziksel sunucu için müsait ve mümkün ise en fazla /24 subnet İP adresi alınabilmektedir. Stok kontrol ettirmek için iletişime geçiniz.

Fiziksel sunucular için işletim sistemi kurulumu, genel konularda destek, hata giderme vb. gibi yardım faaliyetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Listelenen sunucular harici KSO sunucu sağlanması mümkün değildir.