Yükleniyor...

Kısaca biz

NETBOSS Bilişim Teknolojileri, bilişim sektöründe en güçlü ve hızlı alt yapı, müşteri memnuniyeti ve her konuda en hızlı çözüm üretme hedefi ile yola çıkmış yeni nesil bir bilişim şirketidir.

İletişim

Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

Web Yazılım

Yazılım ekibimiz PHP, HTML, CSS ve Javascript dillerinde deneyimlidir. Her türde web yazılımı, kontrol paneli, basit arayüzler, içerik platformları gibi yazılımları özgün olarak müşteri isteklerine göre oluşturabilmektedir.
- Dinamik web sitesi
- Statik web sitesi
- Yönetim panelleri
- Mobil uygulama
- Wordpress veya diğer blog sistemlerinin kurulumu

  • Hizmet için detaylı bilgi iletilmesi ve teklif alınması gerekir.
TEKLİF AL

Endüstriyel Yazılım

Otomatik işlem, uzaktan bağlantı ile müdahale, arayüz ile kolay erişim, mekaniksel yönetim gibi birçok sanal platformu fiziki işlemlere bağlayan yazılım tabanlı sistemler üretebiliyoruz.
- Ev güvenliği için özel sistemler
- Ev otomasyonu
- Tarım alanında otomatik sulama sistemleri
- Fabrikalar için yüksek kabiliyetli üretim takip ve uyarı sistemleri
- Elektrik üretimi/dağıtımı yönetim sistemleri

  • Hizmet için detaylı bilgi iletilmesi ve teklif alınması gerekir.
TEKLİF AL
Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmeti Detayları

Alanında profesyonel ekibimiz, projenize odaklı en iyi çözümü, algoritmik ve teknik plan çerçevesinde oluşturarak size sunar.

Özgün Yazılım

Tüm sağlanan yazılımlarımız özgün olarak her müşterimize yeni proje halinde oluşturulur, hazır bir projenin veya yazılımın sağlanması sadece istek üzerine yapılabilir. Ekibimiz istekler doğrultusunda proje planı oluşturarak sunum yapmakta, devamında ise sadece istek yapan kişi/kuruma özel özgün yazılım sağlamaktadır.

Proje Teslimi Sonrası Destek

Teslim edilen tüm projelerimiz, oluşturulan plan çerçevesi dışarısında ek bir özellik veya modifikasyona ek ücret ile veya ücretsiz olarak tabi tutulabilir, proje alıcısı talebi sonrası tekrar ek proje modifikasyon sunumu hazırlanarak gerekli işlemler yapılmaktadır.

Açık Kaynaklı Yazılım

Özel olarak sunulan özgün yazılımlarımız, tamamen açık kaynaklı ve düzenlenebilir durumda tüm hakları ile birlikte alıcısına teslim edilmektedir. Yazılım için asla bir şifreleme ve lisans limitlemesi kullanılmamaktadır.

Menuniyet Garantisi

Teslimat sonrası proje kontrolü ve stabilite testleri gerçekleştirilir:

  • 1. Sistemin 100% çalışır ve stabil durumda olduğundan emin olunur.
  • 2. Açık ve buglar tespit edilerek gerekli önlem ve düzenlemeler alınır.
  • 3. Sistemler 72 saat izleme yapılmak sureti ile takip edilir.

Neden NETBOSS Yazılım?

Ekibimiz alanında akademik seviye sahibi, profesyonel yazılım deneyimine sahip kişiler tarafından oluşmaktadır, kurumlara özel olarak güvenlik ve stabilite konusunda en ince detaylara kadar yazılım tetkik edilerek oluşturulur, bu işlemler sayesinde müşterimizin menuniyetini garantilenir, uzun süreli kullanım sağlanır.