Yükleniyor...

Kısaca biz

NETBOSS Bilişim Teknolojileri, bilişim sektöründe en güçlü ve hızlı alt yapı, müşteri memnuniyeti ve her konuda en hızlı çözüm üretme hedefi ile yola çıkmış yeni nesil bir bilişim şirketidir.

İletişim

Kurulum Hizmetleri

Yazılım kurulumu

Web üzerinde işlem gören lisanslı veya ücretsiz olarak kullanılabilir tüm yazılımların kurulumu ve ayarları yapılarak teslimatı sağlanabilmektedir. Kurulum türleri arasında sadece orjinal yazılım tipleri desteklenmekte olup, asla crack ve sahte yazılım kurulumu yapılmamaktadır. Başlıca kurulumu yapılabilir yazılımlar: Web hosting panelleri, CMS sistemler, uzaktan erişim modülleri, otomobil teşhis yazılımları, vb.

TEKLİF AL

Network Kurulumu

İnternet dağıtımı, router konfigürasyon, firewall üzerinden koruma sistemleri ve birçok ağ alt yapısı kurulumu proje sunumu gerçekleştirilerek müşteri talepleri doğrultusunda sağlanabilmektedir. İnternet sağlayıcı ve donanım tarafında kurumsla partnerlerimiz ile birlikte alt yapınız mükemmel bir konum alacaktır.

TEKLİF AL

Ofis Kurulumu

LAN ve dış erişim olmak üzere güvenliği oluşturarak, şirket içi bilgisayar ve sunucu sistemlerinizi, tüm internet bağlantılı araç gereçlerin tek ekrandan yönetilebileceği sistemleri kurarak ofisinizi bir teknoloji harikasına çevirmek sizin elinizde. Ofisinizdeki kurulacak sistemler haricinde NETBOSS veri merkezi alanlarında barınan özel depolama sunucuları tarafında veri saklama ve sürekli erişime sahip alt yapı sağlanabilmektedir.

TEKLİF AL