Yükleniyor...

Kısaca biz

NETBOSS Bilişim Teknolojileri, bilişim sektöründe en güçlü ve hızlı alt yapı, müşteri memnuniyeti ve her konuda en hızlı çözüm üretme hedefi ile yola çıkmış yeni nesil bir bilişim şirketidir.

İletişim

nas sunucu

NAS (Depolama Alanı) Sunucu

# CPU / CORE RAM DİSK Hat Hızı TRAFİK LOKASYON FİYAT
2x E5630 / 8 core 16 thread 2.80 GHz 16GB DDR3 8x 1TB HDD 100MB/s 8000MB trlokasyon 1490₺ KİRALA
2x E5630 / 8 core 16 thread 2.80 GHz 16GB DDR3 8x 2TB HDD 100MB/s 16000MB trlokasyon 2240₺ KİRALA
2x E5630 / 8 core 16 thread 2.80 GHz 16GB DDR3 8x 8TB HDD 100MB/s Sınırsız trlokasyon 6370₺ KİRALA

Özellikler

Fiziksel Özellik

Saldırı Koruma

Firewall sistemimiz ile fiziksel sunucu trafiğindeki normal olmayan akışlarda otomatik müdahale edilerek hizmetlerin saldırılardan tamamen güvende tutulması sağlanmaktadır.

Fiziksel Özellik

Gelişmiş Alt Yapı

En yüksek kullanım ve trafiklerde dahi sorunsuz deneyim sunan Juniper marka ekipmanlarımız sayesinde uptime ve stabilite garantimiz 99.8%'dir.

Fiziksel Özellik

7/24 Erişilebilir

Oluşabilecek her türlü internet üzerinden ulaşımı engelleyebilecek durumlarda ücretsiz olarak KVM veya entegre arayüz sistemleri (İLO,iDRAC..) ile erişim desteği.

Fiziksel Özellik

7/24 Teknik Destek

Müşteri paneli destek talebi bölümünden, WhatsApp hattımız ve birçok sosyal medya ve tartışma platformumuzdan 7/24 en kısa sürede destek alabilirsiniz.

Fiziksel Özellik

Donanım Desteği

Oluşabilecek her türlü fiziksel donanım arızasında (RAM, CPU, Disk, PSU arızası) müdahale yapılabilecek en kısa sürede yeni donanım ile değiştirme desteği.

Fiziksel Özellik

Sürekli Yurtdışı + Yurtiçi Koruma

Üst seviye en güçlü güvenlik duvarı sistemler, Voxility ve birçok bertaraf hizmeti ücretli olarak tahsis edilebilmektedir. Bilgi alınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Disk alanı yüksek seviyede olan ve diğer donanımları kabul edilebilir şekilde ayarlanmış, depolama odaklı fiziksel cihazlardır.

Her sunucu için 100MB/s upload-download ve sınırsız trafikli paylaşımsız internet erişimimiz mevcuttur. Her sunucu için port hızımız 1GB/s olarak verilmektedir, anlık kullanım içindir, sürekli aşımlarda port hızı 100MB/s'de limitlendirilir.

İnternet alt yapımız Türkiye'de bulunan birçok ISS şirketinin alt yapıları ve jeneratörler ile yedeklidir. 99.8% Uptime garantimiz mevcuttur.

Sunucularımız Bursa DGN Veri Merkezindeki özel alanımızda bulunmaktadır. İstek olduğu taktirde İstanbul, Antalya ve Isparta illerimizdede hizmet sağlanılabilir.

NAS depolama cihazlarında sadece 1 adet IP adresi tahsis edilmektedir.

İstenilen disk alanı iletildmesi durumunda fiyat oluşturulabilir. 8TB altı NAS sağlanmamaktadır.